Sufit napinany

SUFIT NAPINANY Często zadawane pytania:

Ile kosztuje montaż sufitu napinanego? Ile trwa pomiar?
Firma Sky Inside oferuje pomiar i wycenę sufitu w ciągu 24h całkowicie za darmo! Co dotyczy montażu – ceny podane na naszej stronie zawierają już w sobie montaż, co jeszcze raz potwierdza jak niskie są nasze ceny!

Jak przygotować pomieszczenie?
Montaż sufitu napinanego nie wymaga żadnych przygotowań pomieszczenia, przebiega bardzo szybko (przeważnie jeden dzień) i czysto (brak śmieci i zanieczyszczeń), co sprawia maksymalne zadowolenie i komfort w użytkowaniu przemienionego wnętrza.

Czy powłoka jest trwała?
Sufity napinane oferowane prze naszą firmę są bardzo trwałe, odporne na zniekształcenia, nie zmieniają kolorów i zachowują swój połysk. Poza tym udzielamy 15 lat gwarancji na nasze sufity!

Ekologiczny sufit napinany
Nasze sufity posiadają atesty i certyfikaty jakości między innymi ISO i certyfikaty o niepalności. Nasze powłoki w 100% nadają się do przerobu wtórnego, nie wydzielają substancji chemicznych i są przyjazne dla środowiska.

Czy montujemy listwy LED do oświetlenia sufitu?
Jeżeli Państwo wybrali sufit podświetlany listwami LED, możemy zaoferować ich montaż. Niestety nie jesteśmy producentem ani dystrybutorem LED i nie posiadamy tego produktu.

GermanPoland